Jaką kablówkę wybrać w 2022 roku ? - GRYFpomorski.com

Sponsorem tej gazety jest COACH INFORMATYK Andrzej Piekuś

Breaking

Home Top Ad

Sponsor: COACH INFORMATYK

Post Top Ad

Sponsor: COACH INFORMATYK

czwartek, 18 sierpnia 2022

Jaką kablówkę wybrać w 2022 roku ?

 

Jaką kablówkę wybrać ? 

 

Netia, UPC, Tygrys z Rumii, Chopin z Wejherowa, na jaką kablówkę się zdecydować ? Kablówka to nie tylko kanały informacyjne i z filmami, ale także kanały sportowe a nawet erotyczne. A może GOnet.TV z Czech lub Vectra z Gdyni ? 

 

GONET.tv - kablówka 

Czym jest GONET.TV i jak działa?

GONET.TV to 104 stacji dostępnych online, funkcje, które powinny być standardem wszędzie (nagrywaj, cofaj, przewijaj...). Do oglądania wystarczy podłączenie internetowe (wysoka przepustowość nie jest wymagana) oraz odpowiednie urządzenie (Smart TV, komputer, telefon lub tablet z aplikacją GONET.TV, a nawet klasyczna telewizja z naszym dekoderem). GONET.TV możesz LEGALNIE oglądać w domu, w ogródku i na wakacjach za granicą (w krajach Unii Europejskiej).

Cena usługi?

W pierwszym miesiącu otrzymasz GONET.TV za 1 zł. Po upływie okresu próbnego, koszt pakietu MINI to jedynie 9.90 zł miesięcznie. Możesz też aktywować pełny pakiet ze wszystkimi 104 stacjami za cenę 29 zł miesięcznie.

Czy muszę podpisać umowę?

Nie! W każdej chwili możesz zrezygnować z usługi. Jeśli GONET.TV przestanie Ci odpowiadać wystarczy przestać płacić.

*Źródło www.gonet.tv


VECTRA - kablówka

Vectra natomiast jest jednym z największych graczy na rynku telekomunikacyjnym. Posiada ponad milion abonamentów, czyli 22% rynku. Ma swoją siedzibę w Gdyni Aleja Zwycięstwa 253. To tak duża firma że jej akcje są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych. Ich strona internetowa to www.vectra.pl Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Sponsor: COACH INFORMATYK