About me - GRYFpomorski.com

Sponsorem tej gazety jest COACH INFORMATYK Andrzej Piekuś

Breaking

Home Top Ad

Sponsor: COACH INFORMATYK

Post Top Ad

Sponsor: COACH INFORMATYK

About me

 O Autorze GRYFpomorski

 

Witaj podróżniku na mojej stronie internetowej. Nazywam się Andrzej Piekuś i jestem autorem tej gazety. GRYFpomorski.com ma na celu promowanie regionu KASZUB, jego dziedzictwa kulturowego, mody i stylu życia dla gentlemanów i eleganckich kobiet oraz nowinek ze świata techniki. Gazeta GRYFpomorski.com jest dostępna za darmo dla mieszkańców województwa pomorskiego. Zapraszam do lektury.

 

Jeśli miałbym opisać się w kilku słowach to jestem informatykiem poszukującym pracy. Jestem singlem i pracuje w domu. Mieszkam z rodzicami, jednakże chciałbym się usamodzielnić i założyć rodzinę. 

 

Prowadzę gazetę gryfpomorski.com non-profit. To znaczy że wykonuję swoją pracę hobbistycznie i nie zarabiam na niej. Bardzo chętnie bym przyjął reklamy lokalnych firm dla swojego czasopisma. GRYFpomorski.com cały czas czeka na sponsora strategicznego którego nazwa firmy byłaby zawsze widoczna na głównej stronie gazety.

 

Interesuję się muzyką lat 80” i 90” oraz filmami z tamtego okresu. Lubię gry planszowe takie jak Monopoly czy gry komputerowe Heroes III, Starcraft 2, Settlers. Mam rower polskiej marki ROMET na którym jeżdżę na wycieczki rowerowe. 

 

Bardzo chętnie przyjmę każdą pomoc która pomoże mi rozwijać gazetę, promować region Kaszub. Można skontaktować się ze mną poprzez email skrzynka.sowa@gmail.com Pracuję w godzinach 9:00 - 18:00

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Sponsor: COACH INFORMATYK