Projektowanie stron internetowych - GRYFpomorski.com

Sponsorem tej gazety jest COACH INFORMATYK Andrzej Piekuś

Breaking

Home Top Ad

Sponsor: COACH INFORMATYK

Post Top Ad

Sponsor: COACH INFORMATYK

Projektowanie stron internetowych

 Witam serdecznie, 

 

Nazywam się Andrzej Piekuś i prowadzę gazetę internetową www.gryfpomorski.com Prowadzę tą gazetę jednoosobowo. Interesuje mnie współpraca z Państwa firmą. Zależy mi na pozyskaniu reklamodawców i zwiększeniu zasięgu gazety. 

  

Możecie Państwo prowadzić ze mną tą gazetę. Jestem 100% dyspozycyjny. Pracuje w domu od 9:00 do 18:00 Piszę felietony, fotografuje aparatem fotograficznym Trójmiasto, projektuje strony internetowe. Potrzebuje jednakże pomocy w zwiększeniu zasięgu gazety i pozyskaniu reklamodawców.

 

Reklamowanie się w gazecie internetowej www.gryfpomorski.com daje klientom poczucie że firma nie jest nastawiona tylko na zysk a również działa w płaszczyźnie społeczno  - kulturalnej. Taka marka jest od razu inaczej postrzegana, jako Ta która ma większe, ambitniejsze cele.

Gdyby jednak Państwo chcieli zamienić treść artykułów, mieli inny światopogląd i chcieli mieć bardziej osobistą, skrojoną pod Państwa firmę, prywatną gazetę to również możemy podjąć współpracę. Zaprojektuję dla Państwa podobną gazetę do mojej. Musicie wtedy Państwo wymyślić nazwę gazety i napisać do niej artykuły. Jednakże zamiast płacić firmie projektującej strony internetowe za zaprojektowanie takiej gazety, możecie zlecić to mnie.

 

  • Zrobię to taniej
  • Umiem wykonać to zlecenie - gazeta będzie lustrzanym odbiciem strony www.gryfpomorski.com oraz będzie miała inną nazwę i inne artykuły.
  • Możliwe że zrobię to lepiej niż firma komputerowa z którą współpracowaliście do tej pory ponieważ specjalizuje się projektowaniu gazet internetowych.

 

 

Prowadzenie tego typu firmowej gazety daje takie korzyści jak:

 

  • Podnosi prestiż firmy
  • Daje czytelnikowi poczucie że firma odróżnia się od innych podobnych tym że jest ekspertem w danej dziedzinie

Nie mam wygórowanych wymagań. Zadowolę się nawet współpracą dającą mi 1300 zł wynagrodzenia.


Cennik usług:

 

(PROMOCJA) Cena prywatniej gazety to 1300 zł za wykonanie usługi. Strona jest oparta o technologię CMS w której klient sam może edytować treść bez wiedzy specjalistycznej. Pisanie artykułów jest podobne do pisania artykułów w programie biurowym WORD.

 

Dodatkowe usługi:

 

*Utrzymanie „domeny” państwa gazety ( domena to nazwa w Internecie przykładowo www.twojafirma.pl lub www.gryfpomorski.com )

Cena roczna to 50 zł

 

Administracja strony obejmująca:

*wykonanie w razie potrzeby wszystkie prace techniczne i utrzymanie państwa strony w Internecie

Cena na jeden kwartał to 350 zł


Skontaktuj się ze mną poprzez email: skrzynka.sowa@gmail.comBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Sponsor: COACH INFORMATYK