Projektowanie stron internetowych - GRYFpomorski.com

Sponsorem tej gazety może być Twoja Firma

Breaking

Home Top Ad

Miejsce na Twoją reklamę

Post Top Ad

Miejsce na Twoją reklamę

Projektowanie stron internetowych

 Witam serdecznie, 

 

Nazywam się Andrzej Piekuś i prowadzę gazetę internetową www.gryfpomorski.com Prowadzę tą gazetę jednoosobowo. Interesuje mnie współpraca z Państwa firmą. Zależy mi na pozyskaniu reklamodawców i zwiększeniu zasięgu gazety. 

  

Możecie Państwo prowadzić ze mną tą gazetę. Jestem 100% dyspozycyjny. Pracuje w domu od 9:00 do 18:00 Piszę felietony, fotografuje aparatem fotograficznym Trójmiasto, projektuje strony internetowe. Potrzebuje jednakże pomocy w zwiększeniu zasięgu gazety i pozyskaniu reklamodawców.

 

Reklamowanie się w gazecie internetowej www.gryfpomorski.com daje klientom poczucie że firma nie jest nastawiona tylko na zysk a również działa w płaszczyźnie społeczno  - kulturalnej. Taka marka jest od razu inaczej postrzegana, jako Ta która ma większe, ambitniejsze cele.

Gdyby jednak Państwo chcieli zamienić treść artykułów, mieli inny światopogląd i chcieli mieć bardziej osobistą, skrojoną pod Państwa firmę, prywatną gazetę to również możemy podjąć współpracę. Zaprojektuję dla Państwa podobną gazetę do mojej. Musicie wtedy Państwo wymyślić nazwę gazety i napisać do niej artykuły. Jednakże zamiast płacić firmie projektującej strony internetowe za zaprojektowanie takiej gazety, możecie zlecić to mnie.

 

  • Zrobię to taniej
  • Umiem wykonać to zlecenie - gazeta będzie lustrzanym odbiciem strony www.gryfpomorski.com oraz będzie miała inną nazwę i inne artykuły.
  • Możliwe że zrobię to lepiej niż firma komputerowa z którą współpracowaliście do tej pory ponieważ specjalizuje się projektowaniu gazet internetowych.

 

 

Prowadzenie tego typu firmowej gazety daje takie korzyści jak:

 

  • Podnosi prestiż firmy
  • Daje czytelnikowi poczucie że firma odróżnia się od innych podobnych tym że jest ekspertem w danej dziedzinie

Nie mam wygórowanych wymagań. Zadowolę się nawet współpracą dającą mi 500 zł wynagrodzenia.


Cennik usług:

 

(PROMOCJA) Cena prywatniej gazety to 500 zł za wykonanie usługi. Strona jest oparta o technologię CMS w której klient sam może edytować treść bez wiedzy specjalistycznej. Pisanie artykułów jest podobne do pisania artykułów w programie biurowym WORD.

 

Dodatkowe usługi:

 

*Utrzymanie „domeny” państwa gazety ( domena to nazwa w Internecie przykładowo www.twojafirma.pl lub www.gryfpomorski.com )

Cena roczna to 50 zł

 

Administracja strony obejmująca:

*wykonanie w razie potrzeby wszystkie prace techniczne i utrzymanie państwa strony w Internecie

Cena na jeden kwartał to 350 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Miejsce na Twoją reklamę