O Nas - GRYFpomorski.com

Sponsorem tej gazety jest COACH INFORMATYK Andrzej Piekuś

Breaking

Home Top Ad

Sponsor: COACH INFORMATYK

Post Top Ad

Sponsor: COACH INFORMATYK

O Nas
O Nas 

Jesteśmy pasjonatami wiedzy. Mieszkamy w województwie pomorskim. Zajmujemy się fotografią, pisaniem artykułów, przeprowadzaniem wywiadów z gwiazdami show-biznesu. Dzielimy się z wami etyką, dobrym stylem i nowościami ze świata. Zapraszamy do lektury. 


Zostań Filantropem. Pomóż kultywować tradycje Kaszubskie. Wesprzyj ruch na rzecz rozwoju Kaszub oraz prowadzenie i rozwój gazety internetowej www.gryfpomorski.com

 

Kto to jest Filantrop ?

 

"Filantrop zwany też w Polsce, zwłaszcza w XIX wieku: społecznikiem – to człowiek udzielający pomocy materialnej ubogim, często inteligent: lekarz, adwokat, nauczyciel – pracujący społecznie, nie bacząc na honorarium, w imię idei solidaryzmu społecznego finansujący akcje społeczne, fundator."

* Źródło Wikipedia 


Możesz nam pomóc rozwijać portal www.gryfpomorski.com wpłacając darowiznę na dowolną kwotę na poniższy numer konta: 

 86 1020 1912 0000 9102 0179 8032

 GRYFPOMORSKI

Kontakt dla darczyńców indywidualnych w dni robocze w godz. 9:00-18:00

email: skrzynka.sowa@gmail.com

 

 

Paczka z gadżetami reklamowymi

Ponadto możesz nam pomóc zamawiając u nas paczkę z gadżetami reklamowymi promującymi Kaszuby. A w niej między innymi:

* Flaga Kaszub

* 3x Zakładki do książek z motywem KASZUB

* 5x Naklejek KASZEBE

* Długopis KASZEBE

* Smycz na klucze KASZEBE

* Brelok na klucze KASZEBE

* Torba bawełniana na zakupy

Cena paczki to 250 zł

Pieniądze ze sprzedaży przeznaczamy na utrzymanie i rozwój gazety internetowej www.gryfpomorski.com Żeby zamówić paczkę należy do nas napisać na nasz email skrzynka.sowa@gmail.com i podać nam adres do wysyłki oraz na kogo ma być zaadresowana paczka.

 

Dyplom GRYFpomorski

Równolegle można u nas kupić Dyplom z podziękowaniem. Na dyplomie umieścimy nazwę Twojej firmy lub Twoje imię i nazwisko. W tym celu również należy do nas napisać na email skrzynka.sowa@gmail.com Cena dyplomu to 50 zł

 

Zdjęcia Modelki GRYFpomorski

Sprzedajemy również zdjęcia polaroid naszych modelek w formie cegiełek które zasilają nasze konto. Zestaw zawiera 6 zdjęć. W tym celu należy do nas napisać na email skrzynka.sowa@gmail.com podając nam adres wysyłki. Zdjęcia wyślemy w kopercie pocztą polską. Cena zestawu zdjęć to 150 zł.


Zdjęcia Modela GRYFpomorski

Mamy też coś dla naszym Pań. Zestaw 6ciu zdjęć polaroid modela GRYFpomorski. Cena zestawu to 150 zł. Zdjęcia wyślemy pocztą polską. Proszę nam podać w tym celu adres do wysyłki na adres email redakcji skrzynka.sowa@gmail.comBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Sponsor: COACH INFORMATYK