Filmy obyczajowe - GRYFpomorski.com

Sponsorem tej gazety jest COACH INFORMATYK Andrzej Piekuś

Breaking

Home Top Ad

Sponsor: COACH INFORMATYK

Post Top Ad

Sponsor: COACH INFORMATYK

środa, 16 listopada 2022

Filmy obyczajowe

 


Przedstawiamy TOP 15 filmy obyczajowe 


1. Love Actually (Aktor: Hugh Grant, rok produkcji 2003) Brytyjska bożonarodzeniowa komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie brytyjskich aktorów.


2. Z dala od zgiełku (Aktor: Carey Mulligan, rok produkcji 2015) O względy pięknej i młodej kobiety zabiega trzech zupełnie od siebie różnych mężczyzn.


3. Aviator (Aktor: Leonardo DiCaprio, rok produkcji 2004) Wizjoner Howard Hughes zakłada własne linie lotnicze, przyciągając tym samym uwagę właściciela Pan Am oraz rządu.


4. Wielki błękit (Aktor: Jean Reno, rok produkcji 1988) Jacques i jego przyjaciel z dzieciństwa Enzo rywalizują o mistrzostwo w nurkowaniu bez butli. Obaj chcą pobić kolejny rekord.


5. Przed wschodem słońca (Aktor: Julie Delpy, rok produkcji 1995) W pociągu do Wiednia Amerykanin spotyka piękną Francuzkę. Mimo że dziewczyna planuje kontynuować podróż, młodzi, by nie przerywać ciekawej konwersacji, decydują się na wspólną wędrówkę po stolicy Austrii.


6. Przed zachodem słońca (Aktor: Julie Delpy, rok produkcji 2004) Od nocnej wędrówki po Wiedniu minęło 9 lat. Tym razem Jesse i Celine spotykają się w Paryżu, gdzie mężczyzna promuje swoją książkę.


7. Przed północą (Aktor: Julie Delpy, rok produkcji 2013) Jesse i Celine – po dwudziestu latach od pierwszego spotkania – są już małżeństwem. W czasie wakacji w Grecji rozmawiają o swoim związku i problemach z nim związanych.


8. Jobs (Aktor: Ashton Kutcher, rok produkcji 2013) Biografia jednego z największych wizjonerów XX w. – Steve'a Jobsa, i historia wczesnych lat Apple.


9. Steve Jobs (Aktor: Michael Fassbender, rok produkcji 2015) Historia życia Steve'a Jobsa skupia się na kulisach wprowadzenia trzech kluczowych produktów przez firmy Apple i NeXT.


10. About a boy (Aktor: Hugh Grant, rok produkcji 2002) Trzydziestokilkuletni playboy Will Freeman odkrywa, że najlepszym miejscem na poznanie kobiety jest koło samotnych matek. Gdy próbuje poderwać jedną z nich, poznaje 12-letniego chłopca, który odmienia jego życie.


11. Iniemamocni (rok produkcji 2004) Superbohaterowie Bob i jego żona Helen, wychowują troje dzieci i wiodą życie zwykłych obywateli. Wkrótce Parr dostanie tajne zlecenie, w którym pomoże mu cała rodzina. Jest to film animowany.


12. Kłamca Kłamca (Aktor: Jim Carrey, rok produkcji 1997) Wzięty adwokat jest notorycznym kłamcą zaniedbującym rodzinę. W dniu urodzin jego synek wypowiada życzenie, aby ojciec przestał kłamać na 24 godziny.


13. Jestem na tak (Aktor: Jim Carrey, rok produkcji 2008) Carl postanawia wziąć udział w programie samodoskonalenia się, który polega na mówieniu wszystkim i wszystkiemu „tak”.


14. Jerry Maguire (Aktor: Tom Cruze, rok produkcji 1996) Agent gwiazd Jerry Maguire, traci pracę oraz przyjaciół. Jedyną osobą, która staje po jego stronie, jest asystentka Dorothy.


15. Być jak John Malkovich (Aktor: John Malkovich, rok produkcji 1999) Pracownik odnajduje w swoim biurze drzwi prowadzące do świadomości znanego aktora - Johna Malkovicha.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Sponsor: COACH INFORMATYK