TOP 10 Najlepsze hotele w Gdańsku - GRYFpomorski.com

Sponsorem tej gazety może być Twoja Firma

Breaking

Home Top Ad

Miejsce na Twoją reklamę

Post Top Ad

Miejsce na Twoją reklamę

środa, 10 listopada 2021

TOP 10 Najlepsze hotele w GdańskuTOP 10 Najlepsze hotele w Gdańsku 


1. PURO Jest to bardzo popularny hotel szczególnie dla nowożeńców. Mieści się w samym sercu Starego Miasta, 350 metrów od fontanny Neptuna. Jak ślub to tylko w Bazylice Mariackiej. Jak wesele to tylko w PURO.


2. Dom Muzyka Jest to obiekt również usytułowany w centrum Starego Miasta. W pobliskiej Akademii Muzycznej organizowane są koncerty, na które Goście mogą się wybrać bezpłatnie. Dom Muzyka znajduje się na terenie zamkniętej posesji i dysponuje dużym bezpłatnym parkingiem.


3. Hotel Gdańsk Boutique - Hotel ten mieści się w odrestaurowanym spichlerzu z XVIII wieku oraz nowoczesnym budynku wzniesionym w stylu marynistycznym. Oferuje on zakwaterowanie w gustownie urządzonych pokojach, z których roztacza się widok na przystań jachtową i Stare Miasto. Hotel miał zaszczyt gościć drużynę piłkarską FC Barcelona.


4. Hotel Hanza - Czterogwiazdkowy hotel Hanza usytuowany jest nad Motławą w samym sercu gdańskiej Starówki. Hotel Hanza położony jest obok słynnego Żurawia i przystani jachtowej. Posiłki podawane są także na tarasie słonecznym z widokiem na rzekę.


5. IBIS Gdańsk Stare Miasto - Obiekt ten usytuowany jest na Starym Mieście w Gdańsku, 400 metrów od Ratusza Staromiejskiego. We wszystkich pomieszczeniach można korzystać z bezpłatnego WiFi.


6. Hotel Szydłowski - obiekt ten znajduje się w Gdańsku Wrzeszczu. Dużą atrakcją jest piekarnia usytuowana w budynku hotelu, w której można zaopatrzyć się w świeżutkie pieczywo oraz tradycyjnie pieczone ciasta, ciasteczka i inne słodkości.


7. Smart Hotel - Obiekt znajduje się w Gdańsku Wrzeszczu i dysponuje biblioteką. Oferuje on bezpłatne WiFi. W pobliżu znajduje się centrum handlowe Galeria Bałtycka.


8. So Stay Hotel - Wspaniały pomysł na hotel który jest firmą społeczną, w której młodzi ludzie otrzymują wsparcie w stawianiu swoich pierwszych zawodowych kroków. Tworzą miejsca staży i pracy dla młodzieży z kameralnych Domów dla Dzieci i dzielą się doświadczeniem z młodzieżą.


9. Hotel Oliwski - Trzygwiazdkowy hotel Oliwski położony jest w centrum dzielnicy Oliwa w Gdańsku i posiada spory parking zewnętrzny oraz parking w podziemnym garażu.


10. Hotel Logos - Hotel ten usytuowany jest w Gdańsku Wrzeszczu. Oferuje własny ogród i słoneczny taras. Hotelowa restauracja serwuje dania kuchni polskiej.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Miejsce na Twoją reklamę