TOP 10 Najlepsze hotele w Gdańsku - GRYFpomorski.com

Sponsorem tej gazety jest COACH INFORMATYK Andrzej Piekuś

Breaking

Home Top Ad

Sponsor: COACH INFORMATYK

Post Top Ad

Sponsor: COACH INFORMATYK

środa, 10 listopada 2021

TOP 10 Najlepsze hotele w GdańskuTOP 10 Najlepsze hotele w Gdańsku 


1. PURO Jest to bardzo popularny hotel szczególnie dla nowożeńców. Mieści się w samym sercu Starego Miasta, 350 metrów od fontanny Neptuna. Jak ślub to tylko w Bazylice Mariackiej. Jak wesele to tylko w PURO.


2. Dom Muzyka Jest to obiekt również usytułowany w centrum Starego Miasta. W pobliskiej Akademii Muzycznej organizowane są koncerty, na które Goście mogą się wybrać bezpłatnie. Dom Muzyka znajduje się na terenie zamkniętej posesji i dysponuje dużym bezpłatnym parkingiem.


3. Hotel Gdańsk Boutique - Hotel ten mieści się w odrestaurowanym spichlerzu z XVIII wieku oraz nowoczesnym budynku wzniesionym w stylu marynistycznym. Oferuje on zakwaterowanie w gustownie urządzonych pokojach, z których roztacza się widok na przystań jachtową i Stare Miasto. Hotel miał zaszczyt gościć drużynę piłkarską FC Barcelona.


4. Hotel Hanza - Czterogwiazdkowy hotel Hanza usytuowany jest nad Motławą w samym sercu gdańskiej Starówki. Hotel Hanza położony jest obok słynnego Żurawia i przystani jachtowej. Posiłki podawane są także na tarasie słonecznym z widokiem na rzekę.


5. IBIS Gdańsk Stare Miasto - Obiekt ten usytuowany jest na Starym Mieście w Gdańsku, 400 metrów od Ratusza Staromiejskiego. We wszystkich pomieszczeniach można korzystać z bezpłatnego WiFi.


6. Hotel Szydłowski - obiekt ten znajduje się w Gdańsku Wrzeszczu. Dużą atrakcją jest piekarnia usytuowana w budynku hotelu, w której można zaopatrzyć się w świeżutkie pieczywo oraz tradycyjnie pieczone ciasta, ciasteczka i inne słodkości.


7. Smart Hotel - Obiekt znajduje się w Gdańsku Wrzeszczu i dysponuje biblioteką. Oferuje on bezpłatne WiFi. W pobliżu znajduje się centrum handlowe Galeria Bałtycka.


8. So Stay Hotel - Wspaniały pomysł na hotel który jest firmą społeczną, w której młodzi ludzie otrzymują wsparcie w stawianiu swoich pierwszych zawodowych kroków. Tworzą miejsca staży i pracy dla młodzieży z kameralnych Domów dla Dzieci i dzielą się doświadczeniem z młodzieżą.


9. Hotel Oliwski - Trzygwiazdkowy hotel Oliwski położony jest w centrum dzielnicy Oliwa w Gdańsku i posiada spory parking zewnętrzny oraz parking w podziemnym garażu.


10. Hotel Logos - Hotel ten usytuowany jest w Gdańsku Wrzeszczu. Oferuje własny ogród i słoneczny taras. Hotelowa restauracja serwuje dania kuchni polskiej.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Sponsor: COACH INFORMATYK