Jaki biznes otworzyć w mieście ? - GRYFpomorski.com

Sponsorem tej gazety jest COACH INFORMATYK Andrzej Piekuś

Breaking

Home Top Ad

Sponsor: COACH INFORMATYK

Post Top Ad

Sponsor: COACH INFORMATYK

czwartek, 2 września 2021

Jaki biznes otworzyć w mieście ?Jaki biznes otworzyć w mieście ? 


Prowadząc biznes w mieście spotykamy się już na samym starcie z dużą konkurencją. Nie tylko cena jest najważniejsza. Klienci coraz częściej zwracają uwagę na jakość. Przedstawiamy kilka pomysłów na biznes w mieście. 


1. Sklep z używaną odzieżą 

Klienci chętnie decydują się na zakupy w sklepach z używaną odzieżą jednak zwracają uwagę na jakość ubrań. Nie warto dlatego sprowadzać kiepskiej jakości produktów, ponieważ od dłuższego już czasu trend na rynku uległ zmianie.


2. Punkt Lotto 

Jeśli posiadamy mały lokal w miejscu często uczęszczanym przez ludzi to punkt Lotto to świetne rozwiązanie dla osoby chcącej otworzyć biznes w mieście. Duża liczba mieszkańców grywa w gry Lotto.


3. Kierowca taksówki 

To świetny pomysł dla osoby posiadającej własny samochód. Najlepsze dni na zarobek w tej branży to piątek, sobota i niedziela.


4. Własny sklep 

Sprzedawać można wszystko, poczynając od żywności, przez sprzedaż ubrań, butów, alkoholu a kończąc na materiałach budowlanych. Liczyć się jednakże trzeba z dużą konkurencją. Wiele z takich sklepów upada jak nie przynosi zysków. Asortyment musi być taki żeby zainteresował klientów. Dla przykładu pamiątki turystyczne będą sprzedawać się w miejscowości turystycznej. Nie będą natomiast w miejscowości pozbawionej walorów i atrakcji turystycznych.


5. Gastronomia 

Można sprzedawać ciepłe posiłki w urządzonym przez siebie lokalu lub z dowozem do klienta na swoim osiedlu.


6. Szkoła językowa 

Ważna jest tutaj lokalizacja. Czasami klienci wolą skorzystać ze szkoły językowej "tuż za rogiem", zamiast wybierać się na lekcje językowe w odległe rejony danej miejscowości.


7. Oddział banku 

Ludzie nieustannie potrzebują gotówki. Dlatego warto się zastanowić nad pośrednictwem kredytowym. Na osiedlu w mieście prawie każdego dnia ktoś decyduje się na pożyczkę lub kredyt.


8. Apteka 

To stabilny i dochodowy biznes, jeśli w pobliżu nie ma innej apteki. Zakupu leków dokonuje praktycznie każdy z nas. Częściej bądź rzadziej jednak raz na jakiś czas z oferty aptek musimy skorzystać.


9. Zakład kosmetyczny 

Kobiety dbają o swoją urodę, dlatego też zakłady kosmetyczne zawsze będą miały klientów.


10. Zakład fryzjerski 

Do fryzjera musi chodzić każdy. Dlatego też zapotrzebowanie na fryzjerów nigdy nie maleje.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Sponsor: COACH INFORMATYK