Stare gry na komputer nadal w modzie - GRYFpomorski.com

Sponsorem tej gazety może być Twoja Firma

Breaking

Home Top Ad

Miejsce na Twoją reklamę

Post Top Ad

Miejsce na Twoją reklamę

piątek, 26 sierpnia 2022

Stare gry na komputer nadal w modzie

 


Zdjęcie ekranu prezentujące grę Heroes III. Ta gra mimo że datę swojej premiery miała w 1999 roku to nadal cieszy się ogromną popularnością.


Chcielibyście pograć w stare gry ? Takie jak: 

  • Heroes III 
  • Settlers II 10 lecie 
  • Heroes IV 
  • Starcraft 2
  • Warcraft 3

 

Żeby pograć w Heroes III, Settlers II 10 lecie oraz Heroes IV trzeba zainstalować bramkę do gier GOG Galaxy. To portal z grami które możemy zakupić na własność na tym portalu. Gry są w wersji cyfrowej instalowane na naszym komputerze i działają bez użycia płyty CD. Gry te są stosunkowo tanie, kosztują od 1 zł do 49 zł. Powodem tak niskiej ceny jest ich data premiery. Niektóre z nich mają już 20 lat.

 

Jeśli chodzi o Starcraft 2 i Warcraft 3 to są bestsellery koncernu Blizzard i żeby w nie pograć trzeba zainstalować na swoim komputerze bramkę do gier Battle.net W Starcrafta 2 możemy zagrać za darmo na tej platformie kampanią Terran. Za kampanię Zergów i Protosów trzeba zapłacić ekstra. Jednakże jeżeli interesuje nas rozgrywka Battle.net to nawet mając podstawowy, darmowy Starcraft 2 to możemy grać poprzez Internet wszystkimi rasami z komputerem lub przeciwnikami.
Natomiast jeśli chodzi o Warcraft 3 to żeby pograć w tą grę trzeba zapłacić regularną cenę wysokości 35 euro.

 

Stare gry wyróżniają się grywalnością. Są ciekawe i trzeba bardziej nagłówkować się żeby je przejść. Czasami nawet trzeba poszukać jakiś porad w Internecie na sposób przejścia misji.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Miejsce na Twoją reklamę