Stare gry na komputer nadal w modzie - GRYFpomorski.com

Sponsorem tej gazety jest COACH INFORMATYK Andrzej Piekuś

Breaking

Home Top Ad

Sponsor: COACH INFORMATYK

Post Top Ad

Sponsor: COACH INFORMATYK

piątek, 26 sierpnia 2022

Stare gry na komputer nadal w modzie

 


Zdjęcie ekranu prezentujące grę Heroes III. Ta gra mimo że datę swojej premiery miała w 1999 roku to nadal cieszy się ogromną popularnością.


Chcielibyście pograć w stare gry ? Takie jak: 

  • Heroes III 
  • Settlers II 10 lecie 
  • Heroes IV 
  • Starcraft 2
  • Warcraft 3

 

Żeby pograć w Heroes III, Settlers II 10 lecie oraz Heroes IV trzeba zainstalować bramkę do gier GOG Galaxy. To portal z grami które możemy zakupić na własność na tym portalu. Gry są w wersji cyfrowej instalowane na naszym komputerze i działają bez użycia płyty CD. Gry te są stosunkowo tanie, kosztują od 1 zł do 49 zł. Powodem tak niskiej ceny jest ich data premiery. Niektóre z nich mają już 20 lat.

 

Jeśli chodzi o Starcraft 2 i Warcraft 3 to są bestsellery koncernu Blizzard i żeby w nie pograć trzeba zainstalować na swoim komputerze bramkę do gier Battle.net W Starcrafta 2 możemy zagrać za darmo na tej platformie kampanią Terran. Za kampanię Zergów i Protosów trzeba zapłacić ekstra. Jednakże jeżeli interesuje nas rozgrywka Battle.net to nawet mając podstawowy, darmowy Starcraft 2 to możemy grać poprzez Internet wszystkimi rasami z komputerem lub przeciwnikami.
Natomiast jeśli chodzi o Warcraft 3 to żeby pograć w tą grę trzeba zapłacić regularną cenę wysokości 35 euro.

 

Stare gry wyróżniają się grywalnością. Są ciekawe i trzeba bardziej nagłówkować się żeby je przejść. Czasami nawet trzeba poszukać jakiś porad w Internecie na sposób przejścia misji.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Sponsor: COACH INFORMATYK