Jaki komputer wybrać ? - GRYFpomorski.com

Sponsorem tej gazety jest COACH INFORMATYK Andrzej Piekuś

Breaking

Home Top Ad

Sponsor: COACH INFORMATYK

Post Top Ad

Sponsor: COACH INFORMATYK

czwartek, 24 sierpnia 2023

Jaki komputer wybrać ?

 


1. Apple 

 

Stive Jobs zaprojektował komputer Apple który jest samowystarczalny. Jest drogi, jednakże posiada już wszystkie niezbędne programy takie jak obróbka grafiki czy edytor tekstu. Żeby lepiej poznać historię marki Apple to warto zobaczyć te filmy: 

 

  • Stive Jobs (rok produkcji 2015, aktor: Michael Fassbender jako Stive Jobs) 
  • Jobs (rok produkcji 2013, aktor: Ashton Kutcher jako Stive Jobs) 2. DELL

 

Komputery DELL natomiast to naszym zdaniem najlepsze komputery z zainstalowanym systemem Windows. Są solidnie wykonane. Michael Dell założył swoją firmę DELL w 1984 będąc jeszcze studentem na Uniwersytecie Teksasu w Austin i miała ona swoją siedzibę w akademiku gdzie mieszkał Michael. Dziś firma się rozrosła i w sprzedaży są produkty DELL takie jak monitory, laptopy, komputery stacjonarne, myszki i klawiatury DELL. Są bardzo popularne w korporacjach ze względu na swoją wytrzymałość na użytkowanie. Bardzo popularnym zjawiskiem jest że pracownik do pracy na swoim biurku ma dwa a czasami nawet trzy monitory tej marki. Komputery Dell pracują na systemie Windows i w przeciwieństwie do poprzednika trzeba do niego niestety dokupić osobno pakiet OFFICE i program graficzny.3. NTT

 

NTT System to polski producent komputerów osobistych. Spółka zatrudnia ponad 150 pracowników. W 2007 zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma produkuje bardzo dobre i solidne komputery. Oferują 3 letnią gwarancję, a za niewielką dopłatą można rozszerzyć gwarancję do 5 lat. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Sponsor: COACH INFORMATYK