Jaki samochód wybrać ? - GRYFpomorski.com

Sponsorem tej gazety jest COACH INFORMATYK Andrzej Piekuś

Breaking

Home Top Ad

Sponsor: COACH INFORMATYK

Post Top Ad

Sponsor: COACH INFORMATYK

czwartek, 24 sierpnia 2023

Jaki samochód wybrać ?

 

Mercedes 

 

Historia marki Mercedes-Benz sięga lat 80. XIX wieku, kiedy to niezależnie od siebie Karl Benz i Gottlieb Daimler położyli podwaliny pod rozwój zmotoryzowanego transportu. 


„Mercedes”. Mercedes to hiszpańskie imię żeńskie, oznaczające łaskę. Takie imię nosiła urodzona w 1889 roku Mercédès Jellinek, córka austriackiego pioniera automobilizmu i klienta tej marki samochodów Emila Jellinka. 


Mercedesy najczęściej są produkowane w kolorze czarnym. Jednakże możesz sobie sobie zamówić Mercedesa w kolorze białym który również dobrze się prezentuje w tej kolorystyce. Volvo S90

 

A co powiecie na szwedzkie Volvo ? Ten rodzinny Viking oferuje model Volvo S90 który w leasingu kosztuje od 2200 zł netto miesięcznie.


Z używanych modeli warto zwrócić uwagę na:

  • Volvo S40 - model budżetowy
  • Volvo S60 - model sportowy
  • Volvo S80 - model klasy premium

Marka Volvo powstała w 1927 roku. Te szwedzkie okręty to klasa i bezpieczeństwo w jednym.Tesla

 

Tesla to młoda marka motoryzacyjna, która już teraz może cieszyć się statusem kultowej. To właśnie za sprawą amerykańskiego producenta, elektromobilność stała się czymś więcej, niż tylko “drogą fanaberią”, służącą budowaniu eko-wizerunku. Samochody Tesla to całkowicie funkcjonalne maszyny, które oferują niezwykle korzystny zasięg podróży. Prezesem Tesli został biznesmen Elon Musk.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Sponsor: COACH INFORMATYK