Szukam pracodawcy - GRYFpomorski.com

Sponsorem tej gazety jest COACH INFORMATYK Andrzej Piekuś

Breaking

Home Top Ad

Sponsor: COACH INFORMATYK

Post Top Ad

Sponsor: COACH INFORMATYK

poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Szukam pracodawcy

 Szukam pracodawcy 

 

Nazywam się Andrzej Piekuś. Mieszkam i pracuję w Rumi, jednakże często jestem w Gdyni i dojazd do centrum Gdyni zajmuje mi 25 minut autobusem. 

*Umiem projektować strony internetowe i blogi tematyczne.

Znam programy Blogger, Wordpress. Poznałem technologię HTML i CSS. 

 

*Ukończyłem szereg kursów komputerowych o tematyce projektowania stron internetowych i profesjonalnej obsługi pakietu Office.

 

*Znam programy graficzne online pixlr.com Korzystam też z obrazków stockowych w swoich pracach.

 

To co mogę zaproponować przyszłemu pracodawcy to możliwość prowadzenia firmy komputerowej która będzie się zajmowała projektowaniem stron internetowych. I nie tylko tak zwanych „wizytówek firmowych” do 5 podstron a również profesjonalnych portali i gazet internetowych takich jak www.gryfpomorski.com

 

Na takiej firmie można zarabiać od 5000 zł do 15000 zł miesięcznie ponieważ zaprojektowanie prostej strony wizytówki kosztuje 1000 zł i zajmuje mi to 7 dni. 

Za zaprojektowanie portalu internetowego można zażądać przynajmniej 5000 zł gdyż należy wykonać w tym przypadku dużo więcej pracy. Ponadto gdy strony internetowe są już zaprojektowane to w cenniku powinna się znaleźć opcja „Administracja strony” gdyż wielu klientów nie zna się zbyt dobrze na komputerze a chce mieć dobrze działającą stronę przez cały rok, oraz mieć pod ręką osobę która w razie potrzeby o każdej porze dnia i nocy naniesie za nich poprawki i będzie dbała o aktualizowanie wtyczek i oprogramowania by strona którą u nas zamówili była zawsze nowoczesna i dostosowana do najnowszego sprzętu elektronicznego. Taka Administracja strony kosztuje 350 zł za kwartał. Dla 100 stron internetowych naszych klientów daje to zysk roczny wysokości 140000 zł

 

Osoba taka która chciałaby stać się pracodawcą musiałaby skontaktować się ze mną. Adres email do mnie to skrzynka.sowa@gmail.com Pracuje u siebie w domu w Rumi w godzinach 9:00 - 18:00 i umówić się zemną, bądź u mnie lub na mieście w Rumi lub Gdyni. Odpowiem wtedy na wszystkie pytania i rozwieję wątpliwości.

 

Przy zakładaniu firmy należy się liczyć z tym że:

 

*Trzeba otworzyć firmę w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji Działalności Gospodarczej) można to zrobić w wielu miejscach jednak ja polecam:

 

A) GDYŃSKIE CENTRUM WSPIERANIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI na ulicy 10 Lutego 24 w Gdyni

 

Lub

 

B) Dołączyć do Inkubatora Przedsiębiorczości Pomorskiego Parku Naukowo Technologicznego na ulicy al. Zwycięstwa 96/98  w Gdyni

 

Polecałbym opcję „B” ponieważ Inkubator przedsiębiorczości pomaga swoim doświadczeniem młodym przedsiębiorcom, ponadto jest w tym miejscu obsługa księgowa, pomoc prawna i niskie opłaty za prowadzenie firmy. Powodem niskich cen prowadzenia firmy w Inkubatorze Przedsiębiorczości jest fakt że wszystkie podmioty „pod skrzydłami” Inkubatora mają mają ten sam NIP. Tak więc upraszczając to trochę, by łatwiej było to zrozumieć, Inkubator to jedna wielka firma działająca w wielu branżach gospodarki, zrzeszająca dużą ilość młodych przedsiębiorczych ludzi w swoich szeregach.

 

*Ponadto warto by było otworzyć konto firmowe. Bank PKO ma dobrą ofertę kont firmowych. To największy Polski bank w naszym kraju.

 

*Zakładając pierwszy biznes można liczyć na 50 tyś wsparcia bezpłatnego dofinansowania. Szczegóły można poznać pytając ekspertów podczas rejestrowania firmy. Te pieniądze można przeznaczyć na:

 

*Biurowy ekspres do kawy

*Drukarkę do biura

*Komputer stacjonarny

*Monitor

*Laptop

*Szkolenia komputerowe

*Wynajęcie biura na okres pierwszych 3 miesięcy

 

Wszystkie te rzeczy nie są potrzebne, gdyż posiadam sprzęt komputerowy, stary bo stary, jednakże da się na nim pracować. Ponadto pracuje zdalnie w domu, więc biuro też nie jest potrzebne.

 

Zaletą prowadzenia firmy dla „Ciebie pracodawco” jest:

*Możliwość wliczania w koszty prowadzenia działalności faktur za benzynę do samochodu którym jeździsz do klientów.

*Możliwość wliczania w koszty faktur spożywczych do biura np. za kawę, herbatę, mleko.

*Możliwość wliczania faktur biurowych za papier A4 do drukarki, tonerów do drukarki, zeszytów, długopisów.

*Możliwość wliczania w koszty faktur za reklamę. Np. Za wizytówki, pieczątki, ulotki A6, gadżety reklamowe swojej firmy

*Możliwość wliczania w koszty faktur za czasopisma branżowe, czyli te które inspirują Cię by Twoja firma się rozwijała

*Możliwość wliczania w koszty faktur za szkolenia komputerowe które pomagają Ci rozwijać firmę

*Możliwość wliczania w koszty opłat za prowadzenie biura, rachunki za czynsz, rachunki za internet, rachunki za telefon.

 

Oczekiwałbym żeby pracodawca u którego chciałbym pracować był przedsiębiorczy, który miałby rozwinięte umiejętności sprzedażowe, który umie słuchać i rozumie swoich klientów. Taki która będzie umiał im sprzedać stronę internetową.

 

Ja natomiast wykonam taką stronę według najnowszych standardów, że nie będzie musiał się wstydzić za jej jakość. Strona będzie konkurencyjna do najlepszych polskich wydawców stron. Jestem bardzo dobrym fachowcem komputerowym który ukończył szereg kursów i cały czas się doszkala by być ciągle na bieżąco w cyfrowym świecie.

 

Jeśli jesteś zainteresowany lub zainteresowana moją osobą to skontaktuj się ze mną. Uważam że sprawiedliwy podział to 50% do 50% tego co uda nam się zarobić. W ten sposób nie musisz mi płacić w ciemno, gdy nie ma zleceń. Płacisz tylko za wykonaną pracę połowę, druga połowa jest Twoim zarobkiem.

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Sponsor: COACH INFORMATYK